2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Çift Anadal Başvuru Sonuçları
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Çift Anadal Programlarına kayıt hakkı kazanan öğrenci listesi için tıklayınız…

Kesin kayıt hakkı kazanan öğrenciler,

10 – 11 Eylül 2020 tarihleri arasında serkan.i@karabuk.edu.tr  e-posta adresine (2020-2021 Eğitim Öğretim yılında kayıt hakkı kazandığım ......................................... Çift Anadal Programına kayıt yaptırmak istiyorum.) şeklinde e-posta göndererek kayıtlarını yaptırabileceklerdir. E-postalarda ad soyad ve telefon numarası mutlaka belirtilecek olup, 11 Eylül 2020 Salı Cuma günü saat 17:00'den sonra gelen e-postalar işleme alınmayacaktır.

Yedek kayıtlar için ise 11 Eylül 2020 tarihinde (Saat 17:00’den sonra) Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı web sayfasında liste yayınlanacak olup, kayıt hakkı kazanan yedek adaylar 14 Eylül 2020 tarihinde serkan.i@karabuk.edu.tr e-posta adresine  (2020-2021 Eğitim Öğretim yılında kayıt hakkı kazandığım ......................................... Çift Anadal Programına kayıt yaptırmak istiyorum.) şeklinde e-posta göndererek kayıtlarını yaptırabileceklerdir. E-postalarda ad soyad ve telefon numarası mutlaka belirtilecek olup, 14 Eylül 2020 Pazartesi günü saat 17:00'den sonra gelen e-postalar işleme alınmayacaktır.

Başvurusu kabul edilmeyen öğrenciler ilgili Bölüm Başkanlıklarından veya Fakülte Dekanlıklarından bilgi alabilirler.
 
Karabük Üniversitesi Çift Anadal ve Yandal Yönergesinin 6. maddesinin 12. bendindeki  “Zorunlu yabancı dil hazırlık sınıfı bulunan programlarda çift anadal yapacak öğrencilerin yabancı dil muafiyet sınavında başarılı olmaları yada Karabük Üniversitesi Yabancı Dil Eğitim Öğretim ve Sınav Yönergesinde belirtilen muafiyet şartlarını sağlamaları gerekir. Aksi takdirde çift anadal programına kayıtları yapılmaz.” hükmü gereğince zorunlu yabancı dil hazırlık sınıfı bulunan programlara kayıt yaptıracak olan öğrencilerden yukarıda belirtilen şartı sağlamayan öğrenciler Seviye Belirleme ve Muafiyet Sınavına girmek zorundadırlar. Muafiyet sınavından başarılı olamayan öğrencilerin kayıtları iptal edilecektir.